Blog

U nás koupíte dřevěné hračky, které si můžete sami dotvořit a pomalovat. Polepit. Vydlabat. Někam je schovat. Hrát si s nimi sami, (nebo ještě lépe spolu), vystavit si je nebo je darovat. Znovu je najít a zrecyklovat pro další hru. Úplně jinak. A nakonec totálně zrecyklovat.

Naše dřevěné hračky jsou pro všechny. Dokonce i pro děti (tedy pro ty od tří let). Může to být první věc, kterou pomalují, když to stihnete (ta pomalovaná stěna v obýváku je projevem talentu a nepočítá se). Naše dřevěné hračky podporují kreativitu a tvořivost dětí i rodičů.

 

Naše dřevěné hračky jsou pro maminky, které chtějí něco pro svoje děti vytvořit, i když ty to třeba ještě neocení. Nebo to možná už zase ocení.  

 

A pro maminky, které chtějí tvořit spolu se svými malými dětmi. Podávat pastelky a schovávat nůžky. Pomoct zamalovat, co se rozmazalo, dokončit, co už nebavilo. A večer si s tím pohrát a zítra zas.

 

Naše dřevěné hračky k pomalování jsou vhodný a přátelský dárek pro tvořivé.

  • Pro krásné slečny. Jsou to umělkyně. Jsou kreativní a nejsou fádní.  Apřece nebudou mít nějakou konfekci, když mohou mít originál. Vlastní.
  • Pro větší děti, pro dospělé kamarádky.
  • Můžete je pomalovat a dát paní učitelce, která vždycky tvrdila, že neumíte kreslit, zpívat a násobit. Na usmířenou.

Kreativní hračky vyráběné z lipového dřeva jsou certifikované (CE) pro děti od 3 let.

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.vrky.cz/blog/9-co-u-nas-koupite#sigProIdaf342b95cb