Malý dárek k objednávce nad 1200 Kč :) Větší dárek k objednávce nad 2000 Kč :)) Celkem velký dárek k objednávce nad 3000 Kč :)))

CORONA VOODOO DOLL

Neohodnoceno
Značka: VRKY
125 Kč 103,31 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
3.8.2021

Voo-doo-cool panenka pro hybridní boj s pandemií. Jezdící..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemáme rádi koronavirus. Ani čínský, ani jiný. A vadí nám vše okolo tohodle viru.  Chvíli jsme proti němu bojovali šitím roušek, ale v tom jsou lepší profesionálové. Plicní ventilátor z překližky by také  byl spíš anesteziologickou pomůckou, než čímkoli jiným.. 

Na Voodoo nevěříme, ale na druhou stranu - na každém šprochu je pravdy trochu. Proto jsme se rozhodli pro hybridní válku s korona virem pomocí Voo-doo panenky. Proti vakcínám je ten virus možná  odolný, ale tohle určitě nečeká.

Panenka je téměř přesnou kopií skutečného Covidu. Je v měřítku 420000:1. Je to tedy náš první model v nadživotní velikosti. Sestaví se stejně snadno, jako se  propíchne. Pozor, párátka jsou ostrá, doporučujeme je ucvaknout.

K zisku z této stavebnice  přidáme tu samou sumu od VRKY  a pošleme tam, kde skutečně alespoň trochu pomůže. Na ochranné pomůcky pro pečovatele v domově pro seniory, nebo na vývoj a výrobu skutečných funkčních  českých plicních ventilátorů.. 

Obsahuje 1 kus stavebnice Corona voodoo modelu, velikost sestaveného modelu je cca 5cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné modely speciálů
Délka modelu: 5 cm
Měřítko: 420 000:1
Kód výrobce: Os 03 corona voodoo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: