Od 25.6 do 11.7. máme dovolenou. Nebudeme vyrábět modely na přání, ale expedice jinak bude probíhat bez omezení.
Dárek k objednávce nad 1 500 Kč :)
Větší dárek k objednávce nad 2 500 Kč :))

Dřevěné modely tahačů a kamionů

Kamiony a tahače jsou nepostradatelnou součástí moderní dopravy a obchodu. Převáží zboží po celém světě. Naše dřevěné modely tahačů a kamionů ztvárňují tyto velké a silné automobily.

Jedním ze špičkových a rozšířených kamionů je Iveco S-WAY, který je ztělesněním moderního inženýrství a inovací v oblasti přepravy. Moderní kamion musí spojovat funkční design, promyšlené detaily, výkonný a úsporný motor i ergonomické uspořádání kabiny řidiče.

3 položek celkem
IVECO S WAY
430 Kč

Silniční kamion IVECO S-WAY v aktuálním (2020) provedení. 

I07 TAHAC IVECO S WAY
179 model tezky nizkoplosinovy prives p 50 n
345 Kč

Přívěs je inspirován těžkým podvalníkem P-50 N. Jednoduché sestavení modelu. Tento model lze připojit za Tatru 813 Kolos, kterou máme také v nabídce.   

T19 TEZKY PRIVES
176 1 model tatra t813 8x8 kolos specialni vojensky tahac
570 Kč

Těžký tahač TATRA 813 KOLOS.  K tomuto modelu nabízíme i nízkoplošinový těžký přívěs.  

T18 T813 KOLOS

Každý detail stavebnice kamionu je pečlivě zpracován, aby zachytil charakter skutečného vozu. V nabídce máme i návěs českého výrobce PANAV, který lze připřáhnout za kamion IVECO S-WAY. Naše stavebnice modelů kamionů a tahačů jsou jak pro milovníky tahačů, tak i pro sběratele. Na přání můžeme na návěs vygravírovat logo dopravce, speditérské firmy nebo přání pro vašeho řidiče.

Užitečné informace o dřevěných stavebnicích modelů tahačů

  • Všechny díly modelů jsou vyřezané, pro zachování vysoké kvality u detailů jednotlivých dílků skládačky. Stavebnice tramvají a autobusů se sestavují nasucho. Sestavení modelů VRKY je snadné.
  • U namáhaných dílů dřevěné skládačky je doporučeno “pojistit kapkou lepidla” a najdete to přímo v návodu u vaší skládačky. 
  • Naše stavebnice nedoporučujeme barvit, ale víme, že někteří z vás si je rádi dále upraví...:) 
  • Balení obsahuje přehledný grafický návod jak sestavit model.
  • Všechny naše modely Vrky jsou vyrobeny z kvalitní modelářské překližky, což zaručuje jejich pevnost a odolnost.

Pozor model tahače obsahuje malé a ostré díly, nevhodné pro děti do 3 let. Děti do 10 let mohou potřebovat pomoc rodičů se stavením modelu.