Malý dárek k objednávce nad 1200 Kč :) Větší dárek k objednávce nad 2000 Kč :)) Celkem velký dárek k objednávce nad 3000 Kč :)))

HISTORICKÝ SKŘÍŇOVÝ AUTOMOBIL + NÁPIS NA PŘÁNÍ

Neohodnoceno
365 Kč 301,65 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.12.2021

Historický nákladní automobil - skříňový. Měřítko 1:64. Na boky tohoto modelu vám vygravírujeme nápis dle vašeho přání. Stavebnice může skvěle posloužit jako firemní propagační předmět, dárek s věnováním, vzkaz...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máme rádi dobu první republiky. Máme rádi automobilovou techniku té doby, jsme hrdí na naši tehdejší strojírenskou výrobu, stavebnictví  i drobné řemeslníky a podnikatele. Československé automobily v ničem nezastávaly za cizí konkurencí a denně sloužily malým živnostníkům i velkým firmám. Naší inspirací bylo vyobrazení historického rozvážkového automobilu  vyhlášené znojemské hospody...

Na tuto stavebnici vám tedy vygravírujeme nápis (na boky skříňové nástavby) dle vašeho přání. Požadovaný nápis, jméno, firmu...  prosím zadejte do poznámky při objednávce. 

Náklaďáček má uzavřenou skříňovou nástavbu a vyklápěcí zadní čelo. 

Stavebnice.  Sestavení modelu je velmi snadné, zvládne to opravdu každý. Součástí stavebnice je přehledný obrázkový návod. 

Sestavený model je cca 11 cm velký.  Měřítko modelu je 1:64, stejné, jako u většiny ostatních modelů vrky.

Návod přiložen.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné modely nákladních automobilů
Délka modelu: 11 cm
Měřítko: 1:64
Návod: přiložen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: