Od 25.6 do 11.7. máme dovolenou. Nebudeme vyrábět modely na přání, ale expedice jinak bude probíhat bez omezení.
Dárek k objednávce nad 1 500 Kč :)
Větší dárek k objednávce nad 2 500 Kč :))

Model hasičského vozu Excalibur Army TRITON 1:64

Neohodnoceno
455 Kč 376,03 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

EXCALIBUR ARMY CZS-15 TRITON  -  stavebnice zodolněného velitelsko-průzkumného vozidla v měřítku 1:64

Detailní informace

Detailní popis produktu

TRITON je velitelsko-průzkumný hasičský automobil. Je určený pro nasazení ve složitých terénních podmínkách a v prostředí s vysokou mírou ohrožení. Ať už se jedná o prostředí s rizikem výbuchu, o prostory s explozivním materiálem, chemickým ohrožením nebo v místech přírodních katastrof a lesních požárů, poskytuje TRITON špičkovou ochranu posádce a zároveň výbavu pro první zásah.

Osádka vozu je 2+2, vůz si veze 2 tisíce litrů hasební látky. Vůz má dálkově ovládanou hasící proudnici, kamerový systém a další vybavení pro vedení účinného zásahu a maximální ochranu posádky. Prvotřídní terénní schopnosti jsou předurčené užitím podvozku TATRA.

Vyráběné v originále přední českou společností EXCALIBUR ARMY. Vůz je založene na modulární platformě, stejně jako vojenský model PATRIOT II .

Model v měřítku 1:64 (s laskavým souhlasem společnosti EXCALIBUR ARMY)  je vyvinut a vyráběn  českou společností VRKY SPOLU...

Stavebnice modelu TRITON je velmi snadná na sestavení, bez potřeby jakýchkoli speciálních nástrojů nebo modelářských zkušeností. Součástí stavebnice je také přehledný návod k sestavení. Model je v měřítku 1:64, stejném, jako u většiny VRKY modelů. Délka sestaveného modelu je cca 9,5cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné modely hasičských vozidel
Hmotnost: 0.144 kg
Měřítko: 1:64

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: